فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
X
تبلیغات
رایتل
آموزش مهارت های زندگی
درس های زندگی - موفقیت - اجتماعی 
قالب وبلاگ

1-      حقیقت را بگویید: منظور این نیست که فقط دروغ نگویید. گفتن حقیقت حد مشخصی دارد که با درنظر گرفتن آن هم خود انسان احساس راحتی و آزادی می‌کند و هم دیگران به سمت شما جذب می‌شوند.

2-      خودتان باشید: خودتان را به همان صورت که هستید قبول کنید. اگر ما این چیزی هستیم که اکنون هستیم، فقط به خاطر انتخاب‌هایی بوده که در زندگی‌مان کرده‌ایم.

3-      مسئولیت‌پذیر باشید: ما آن چیزی را به سمت خود جذب می‌کنیم که آمادگی آن را داشته باشیم. با تلاش و کوشش خود را برای بهترین‌ها آماده کنید.

4-      در زمان حال زندگی کنید: اگر در زمان حال زندگی کنید، می‌توانید با جریان روز همراه باشید. در زمان حال است که می‌توانید کسی یا چیزی را به خود جذب کنید، نه در گذشته یا آینده.

5-      بخشیدن گرفتن است: کاملا صحیح است که لذت در بخشیدن است! همه ما چیزی برای بخشیدن و اهدا کردن داریم. پس شما همببخشید. حتی اگر فکر می‌کنید چیز زیادی برای عرضه به دیگران ندارید سعی کنید مهارت‌های جدید یاد بگیرید.

[ سه‌شنبه 16 اسفند 1390 ] [ 17:11 ] [ محمد شاه بنده ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 80755
بک لینک طراحی سایت